Diamond Kurzy Chci zkusit lekci Diamond Camp Co je Pro-Am?Co je pro-am?

Pro-Am vznikl v USA hned po uvedení vele úspěšného filmu Dirty Dancing (Hříšný tanec). PROfesionál - AMatér je pár, který spolu tančí společenské tance. AMatér má cestu k tomu naučit se tančit lehčí, protože tančí s opravdovým profesionálem. Důvody proč tančit Pro-Am jsou různé. Jeden z důvodů je splnění si dětského snu, protože zde není nikdy pozdě začít.

ProAm z pohledu Am

Tanec profíka - profi tanečníka - muže se ženou (většinou) amatérkou- která touží tančit- ať už jen pro radost, s touhou se hýbat, dělat něco pro své tělo nebo pro takovou, která má i vyšší ambice. Hnacím motorem pro takové ženy je účast na soutěžích a umístění v nich. Splnění si snu, třeba zažít pocit- jako hvězdy ze stardance😉. Krásné šaty, účesy, líčení…Ale především je to hlavně pro lidi, kteří milují tanec....💃👍
Pro mě konkrétně je pro am hlavně radost z tance, výzva pro překonání určitých hranic a splnění si svých snů. Navíc hodiny s profíkem jsou pro mě vždy motivující, dobití baterek, odreagování. 😉

Za mňa je proam skvelé spolenie športu (v ktorom nemôžeš očakávať stagnáciu po pár mesiacoch ako v poniektorých), umenia a psychohygieny pre ľudí v každom veku. Pro partner je obrovská výhoda. Okrem toho, že nemusíš riešiť či niekoho ukecáš, aby si vôbec mal s kým tancovať, venuje sa ti profík, s ktorým je ten progres 100násobne rýchlejší než s akýmkoľvek amatérom. Takže aj tancom nedotknutí ľudia odchádzajú z tréningov s dobrým pocitom a vyšším sebavedomím.
Ja to rada prirovnávam k iným športom. Keď sa chceš naučiť plávať, nájdeš si inštruktora. Keď máš nejaké ciele vo fitku, nájdeš si individuálneho trenéra. A keď sa chceš naučiť tancovať...🤷🏻‍♀️

Systém je rovnaký. Len v proam väčšinou dostaneš od tanca viac, než očakávaš 🙂

Kontrast toho,jak na oko to muze byt krasne a kolik driny a potu v tom je. Vymeny nazoru v paru,obcas dost ostre. Coz je v jednu chvili sebemrskacstvi a v druhou uceni sebe same v ovladani,sebereflexe a prijimani kritiky pro svou osobu. Jinak vsechno delam nejlip,samozrejme:)))! Casto odchazim z treniku “proc za to platim???”:) Posuny jsou dost navykove a to je hnaci motor:)

Jsme generace žen, kterou ovlivnil film Hříšný tanec. Myslím si, že ve skrytu duše mnoha z nás spí podobný sen, touha po zážitku ala Bejby.
Pro-Am kurz je cestou k jeho splnění. Cesta je složitá podle našich pohybových schopností, časové kapacity ale i cash flowJ
Tanec je nádherná seberealizace ale současně nesmírná dřina a dohnat natancované kilometry profesionálních tanečníků je skoro nemožné.
Přesto kurzy Pro-Am mohou člověku nabídnout radost ze sebe sama, nový pohled do zrcadla na své vystupování, sebeprezentaci a to se velmi hodí i pro každodenní život.
Proto je třeba odhodit obavy a vyzkoušet to. Všem vřele doporučuji!


✉ Kontakt ✉
☢ Něco nefunguje? ☢

Admin